Контакти сервісного центру

гарантія магазину лідер
Телефон для зв'язку
+38 (093) 34-41-248
пн-нд: 10:00 - 19:00
гарантія leader
Пункт приймання товару
м. Вишневе, Київська обл. Нова пошта №2

Положення про гарантійне
обслуговування

У зв’язку з законом України про РРО від 01.01.2022, електронний чек який ви отримаєте протягом 2-3 днів після оплати товару – є гарантійним талоном. Гарантія дійсна 12 місяців з моменту дати продажу, зазначеної в електронному чеку. Будь-ласка, зберігайте його протягом гарантійного періоду. Щоб скористатися гарантією необхідно роздрукувати чек та додати його до посилки при відправленні в сервісний центр.

П. 1.1. У разі виходу інструменту з ладу протягом гарантійного терміну експлуатації з вини виробника, власник має право на безоплатний гарантійний ремонт, за дотримання таких умов:
• відсутність механічних пошкоджень;
• відсутність ознак порушення вимог керівництва з експлуатації;
• наявність копії електронного або іншого чеку, який був наданий покупцеві після оплати.
• відсутність слідів некваліфікованого ремонту.

Задоволення претензій споживача з недоліками з вини виробника виконується відповідно до закону «Про захист прав споживачів».

Безоплатний ремонт або заміна інструменту протягом гарантійного терміну експлуатації проводиться за умови дотримання споживачем правил експлуатації та технічного обслуговування, зберігання та транспортування.

При виявленні Покупцем будь-яких несправностей акумуляторного інструменту, протягом гарантійного терміну він повинен проінформувати про це Продавця та надати інструмент Продавцю для перевірки. Максимальний термін перевірки – 10 діб, з моменту отримання. У разі обґрунтованості претензій Продавець зобов'язується власним коштом здійснити ремонт інструменту або його заміну. Транспортування акумуляторного інструменту для експертизи, гарантійного ремонту або заміни здійснюється за рахунок Покупця.

У тому випадку, якщо несправність інструменту викликана порушенням ним умов його експлуатації або Покупцем порушено умови, передбачені п. 1.1, Продавець за згодою Покупця має право здійснити ремонт акумуляторного інструменту за окрему плату.

На продавця не можуть бути покладені інші, не передбачені цим керівництвом, зобов'язання.

Гарантія НЕ поширюється на:

• будь-які поломки, пов'язані з форс-мажорними обставинами;

• нормальний знос (повне вироблення ресурсу, сильне внутрішнє або зовнішнє забруднення);

• обладнання та його частини, вихід з ладу яких став наслідком неправильної установки, неправильного застосування, несанкціонованої модифікації, порушення правил обслуговування чи зберігання;

• несправності, що виникли внаслідок навантаження акумуляторного інструменти, що спричинили вихід з ладу електромотора або інших вузлів та деталей. До безумовних ознак навантаження акумуляторного інструменту відносяться: поява кольору, деформація або оплавлення деталей та вузлів інструменту, потемніння або обвуглювання ізоляції проводів електродвигуна під впливом високої температури та навантажень.

• швидкозношувані частини (гумові ущільнення, сальники, ремені і т.п.)